Wczoraj (Piątek 20 stycznia 2017) po kilku pracowitych godzinach, na forum publicznym zaistniała nowa wersja naszego sklepu.

Zasadniczo jest to tylko drobne odświeżenie wyglądu strony https://goralka.net, ale i znalazł się czas na kilka poprawek technicznych.

  • Płatności przelewy24 – w końcu dodaliśmy możliwość ponownego dokonania płatności jeżeli przy składaniu zamówienia wystąpił problem i płatność nie została dokonana. Link do ponowienia płatności jest wysyłany w potwierdzeniu zamówienia.
  • Dodaliśmy mechanizm zwany „deferred loading” dla zdjęć produktów na listach kategorii i głównej stronie. Mechanizm przyspiesza otwieranie tych stron odkładając wczytywanie zdjęć produktów dopiero po wczytaniu głównego szkieletu strony.
  • Dla obuwia i odzieży wybór rozmiarów został zmieniony z listy rozwijalnej do listy punktowanej, obok rozmiaru z prawej strony widoczna jest ilość sztuk/ par dostępnych w magazynie.
  • Na stronie głównej pojawiły się ostanie wpisy z tego bloga, co powinno poprawić naszą komunikację z odbiorcami.

Mamy nadzieję że nowa strona zostanie pozytywnie przyjęta przez naszych klientów, nie jest to z pewności ostateczna forma tej strony i są pomysły na dodatkowe usprawnienia. Jest też świadomość pewnych braków i udziwnień obecnego systemu ale czasu brakuje 🙂